Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

 

Karol Włóka

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1998/1999 w zawodzie technik technologii drewna. Obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego w Gimnazjum Publicznym  im. Andrzeja Wajdy w Rudnikach.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy ukończyłem w 1999 roku, w zawodzie technik stolarstwa meblowego. W szkole panowała atmosfera pełna życzliwości i otwartości na nasze często zwariowane pomysły. Stanowiliśmy bardzo zgrany zespół klasowy (z niektórymi kolegami utrzymuję kontakt do dziś). Nauczyciele godni zaufania, oddani swojej pracy, utwierdzali nas w przekonaniu, że do odważnych świat należy.”

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.