Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

Roman Jokiel

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym  1992/1993 w zawodzie  technik mechanik, specjalność obróbka skrawaniem.  Obecnie  :  pracuje w Powiatowym Zarządzie Dróg w Oleśnie. Ponadto pełni funkcję organisty w parafii Sternalice oraz jest muzykiem zespołu „New Life”.

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „Czas spędzony w Technikum Mechanicznym wspominam bardzo dobrze. Przede wszystkim miałem szczęście do ludzi, na których trafiłem – to była bardzo fajna ekipa, zarówno koledzy jak i nauczyciele – nawet po wielu latach jest przyjemnie się spotkać, porozmawiać. To była taka pozytywna mieszanka skrajnie różnych osobowości. Z nauki na pewno w pamięci utkwiły praktyki na warsztatach szkolnych, pierwszy kontakt z komputerem za sprawą śp. Józefa Woźnego. Fajne były żakinady, które w tamtych czasach odbywały się w pierwszy dzień wiosny.

 

Dobrze wspominam też dojazdy do szkoły w zatłoczonych autobusach – dzisiaj byśmy może narzekali ale wtedy to miało tak naprawdę specyficzny klimat.

W życiu tak się ułożyło, że nie działam „po kierunku” ale mimo wszystko jestem bardzo wdzięczny za ten okres, za zdobytą wiedzę i doświadczenie."

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.