Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

Andrzej Czyrny

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1983/1984 w  zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie pracuje jako nauczyciel języka niemieckiego e Publicznym Gimnazjum nr 1 w Oleśnie.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Moje wspomnienia związane z Zespołem Szkół Zawodowych w Oleśnie dotyczą przede wszystkim okresu nauki w Liceum Zawodowym na początku lat 80 -tych. Bardzo dobrze pamiętam różne ciekawe sytuacje i zdarzenia, które miały miejsce w czasie lekcji. Młodzież w tym wieku ma ogromny potencjał kreatywności i różnych pomysłów, czasem bardzo oryginalnych. Ciepło wspominam swoich ówczesnych nauczycieli, również instruktorów z warsztatów szkolnych.

 

Patrząc dzisiaj na ten okres w moim życiu, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że nie był to czas stracony”.

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.