Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

Jarosław Gruca

 

 

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1990/1991 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Obecnie: starszy specjalista w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Oleśnie.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „ Szkołę ukończyłem w roku 1991 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych. Miałem to szczęście, że trafiłem na wspaniałego pedagoga śp. Pana Jana Kanię. Jako nasz wychowawca motywował nas do pracy i nauki. Pamiętam, że miał swój rytuał polegający na tym, że przed lekcją ściągał swój zegarek z ręki i kład go na biurku. Zdobyte w szkole umiejętności pozwalają mi do dziś wykonywać we własnym zakresie mniej skomplikowane naprawy. Wiedza, którą zdobyłem otworzyła mi drogę do dalszej edukacji, co zaowocowało ukończeniem Politechniki Opolskiej na wydziale inżynierii.”