Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

Norbert Barcz

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym  1983/1984  w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem. Obecnie:  pełni funkcję naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu w Starostwie Powiatowym  w  Kluczborku.

 

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Ukończyłem Liceum Zawodowe. Jestem członkiem Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Opolu . Ponadto ukończyłem studia otrzymując tytuł magistra na Wydziale Historyczno – Pedagogicznym Uniwersytetu Opolskiego – kierunek pedagogika, specjalność zarządzanie oświatą. Z samorządami związany jestem nieprzerwalnie od 1990r.

 

W ostatnich wyborach otrzymałem mandat radnego gminy Lasowice Wielkie, gdzie pełnię funkcję przewodniczącego Komisji Rewizyjnej. Od lat jestem zaangażowany na rzecz społeczności Ochotniczej Straży Pożarnej w województwie opolskim. Jestem członkiem Zarządu Wojewódzkiego Związku Ochotniczej Straży Pożarnej w Opolu od 1995r.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.