Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 Sylwia Zok (Macioł)

 

 

 

 

Ukończyła  szkołę w roku szkolnym  1981/1982 w zawodzie fryzjer.

 

Obecnie:  prowadzi z sukcesami własny salon fryzjerski w Oleśnie.

 

Wspomina swoją szkołę : W roku 1980 rozpoczęłam naukę w szkole zawodowej. Uczęszczałam do klasy wielozawodowej, a moja wychowawczynią była Pani Profesor Elżbieta Wężyk. Uczyłam się zawodu fryzjera ale w mojej klasie byli również cukiernicy, mechanicy, piekarze, krawcowe.

 

Bardzo miło wspominam czas szkolny, ponieważ nauczyłam się tam wielu przydatnych rzeczy, które wykorzystuję po dziś dzień w mojej pracy.

 

W szkole zawodowej poznałam wielu wspaniałych ludzi i zawarłam cenne przyjaźnie. Od 30 lat prowadzę swój salon i wykształciłam 40 uczennic, wszystkie ukończyły szkołę zawodową. Bardzo mnie to cieszy, że mogły się tam kształcić i rozwijać.

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.