Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

    

 

 

 

 

Grzegorz Pakuła

 

 

 

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym  1995/1996 w zawodzie    tapicer

 

Obecnie  :  prowadzi z sukcesami własny zakład tapicerski w Ligocie Oleskiej

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „Wspominam jako pozytywnie spędzony czas, aż nie chce się wierzyć, że minęło już 20 lat. Patrząc na dyrektora Chwałka wydaje mi się, że czas się zatrzymał. W tamtych latach na pierwszym roku miałem trzy dni nauki w szkole i trzy dni praktyki, w drugim roku – dwa dni nauki, cztery dni praktyki. W trzeciej klasie była już tylko praktyka. Bardzo dużo czasu było więc poświęcone na naukę zawodu, wydawało i się, że za dużo. Nawet mnie to irytowało. Dziś prowadząc dziesiąty rok swoją działalność mogę śmiało powiedzieć, że nie był to czas zmarnowany i podziękować niestety nie żyjącemu już majstrowi p. Huciowi za przekazanie umiejętności tapicerskich.

 

Pozdrawiam całe grono pedagogiczne.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.