Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

  

 

 

 

o. Konrad Kik-Ofm

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1978/1979  w zawodzie mechanik obróbki skrawaniem

 

Obecnie  :  zakonnik w zakonie oo. Franciszkanów w Prowincji Wrocławskiej.

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „Najlepiej więc wspominam szkołę, z życzliwością. Wspominam też mile i dobrze swoich nauczycieli i tych, z którymi uczęszczałem do Liceum Zawodowego. Może nie do końca wszystkich jednakowo. Ale generalnie wspominam moich nauczycieli dobrze i miło, zwłaszcza dobrze wspominam moich wychowawców.

 

Niech te parę słów będzie podsumowaniem tego, o co zostałem poproszony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.