Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

  

 

 

 

 

Krzysztof Pradella

 

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym 1989/1990 w zawodzie  monter urządzeń elektronicznych.

 

Obecnie:  prowadzi firmę ogólnobudowlaną w Wachowicach.

Wspomina swoją szkołę :  Moja edukacja w klasie wielozawodowej trwała dwa lata, toteż moje wspomnienia z tego okresu są bardzo skromne. Pomimo tego do dnia dzisiejszego pozostało w pamięci uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego, czyli pierwszy dzień w nowej szkole i powitanie naszej klasy przez ówczesnego dyrektora szkoły, Pana Wiesława Wężyka. Tego dnia razem z nami powitano w gronie pedagogicznym Panią Emilię Hamelę, jak się później okazało naszą wychowawczynię. Lekcje fizyki i języka rosyjskiego również czasami wracają we wspomnieniach.

 

Pomimo krótkiego stażu uczniowskiego, niektóre przyjaźnie przetrwały do dnia dzisiejszego.