Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

   

 

 

 

Adrian Matusek

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 2001/2002  ( najpierw w roku szkolnym 1998/99 ukończył Zasadniczą Szkołę Zawodową w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych) , a w roku szkolnym 2001/2002 Technikum Zawodowe w zawodzie technik mechanik.

 

Obecnie: prowadzi z sukcesami zakład samochodowy „Matusek Auto – Service Adrian Matusek”  w Świerczu k/Olesna.

 

Wspomina swoją szkołę :  „Ogólnie szkołę wspominam bardzo dobrze. Najpierw przez     3 lata uczęszczałem do szkoły zawodowej, a potem przez 3 lata do technikum wieczorowego, gdzie dobrze pilnował nas nasz opiekun p. Jan Kania. W „zawodówce” moim wychowawcą był p. Stanisław Dudek, a w technikum p. Paweł Miozga, z którym mam częsty kontakt do dnia dzisiejszego.

 

W moim zakładzie wykonujemy głównie mechanikę i elektrotechnikę. Obecnie (jest marzec 2017r.) jestem już szczęśliwym mężem – związałem się z absolwentką tej samej , mojej szkoły Beatą – i ojcem dwóch córek. Wspominam, że w technikum były 2 grupy : samochodowa i stolarska, ale były to dwie bardzo zgrane grupy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.