Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

    

 

 

 

 

Janusz Pietrzak

 

Ukończył  szkołę w roku szkolnym  1990/1991 w  zawodzie  mechanika pojazdów samochodowych.

 

Obecnie  : prowadzi z sukcesami własną firmę transportową  „Pietrzak Express” .

 

 

Wspomina swoją szkołę :  „Szkołę ukończyłem w 1991r. w zawodzie mechanika samochodowego. Lata spędzone w Zespole Szkół Zawodowych wspominam z ogromnym sentymentem. Często w prywatnych rozmowach powraca temat młodzieńczych lat spędzonych w szkole, przywołując wspomnienia kolegów, koleżanek, z którymi przeżyło się wiele wspaniałych chwil i przygód. Oczywiście w czasie tych wspomnień nie może zabraknąć również nauczycieli, których pamiętam i cenię do dzisiaj. Mój wychowawca i najbliższy sąsiad w czasach szkoły Pan Jan Kania miał mnie na oku cały czas. W odróżnieniu od większości kolegów bezstresowo wspominam matematykę z Panią Marią Prandzioch.

 

Jak szkoła zawodowa, to wiele wspomnień wiąże się z praktyką zawodową, którą miałem      w Gronowicach u Pana Kubicy, wspaniałego fachowca i surowego Majstra. Do dzisiaj utrzymuję wiele kontaktów z kolegami, koleżankami, a także nauczycielami szkoły.                 Są to kontakty zawodowe, jak również prywatne. Z wieloma absolwentami Naszej Szkoły współpracuję zawodowo na co dzień, prowadząc firmę transportową i muszę przyznać,         że wspólne „korzenie” ułatwiają kontakt.

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.