Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

 

 

 

Hubert Jokiel

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1981/21982  w  zawodzie elektroinstalator

 

Obecnie  : prowadzi z sukcesami firmę „JOKIEL”

 

Wspomina swoją szkołę :  „Czas nauki w Zespole Szkół Zawodowych w Oleśnie wspominam bardzo fajnie. W pamięci utkwiły mi szczególnie zajęcia z Panią Jadwigą Bryś, która była moją wychowawczynią oraz zajęcia z Panią Marią Prandzioch, która uczyła matematyki. Jednym ze szczególnych wspomnień było to z czasu stanu wojennego, kiedy      to nie można było, bez specjalnych zezwoleń, poruszać się samochodem. Wtedy to majster    z praktyk zawodowych załatwił u komisarza w Urzędzie Miejskim, że nasz samochód będzie się poruszał swobodnie jako pogotowie elektryczne i tak jeździliśmy na budowy. Miło znów wspomnieć tamte lata. Serdecznie pozdrawiam nauczycieli i uczniów mojej dawnej szkoły.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.