Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

W ostatnich dniach maja, w środę 29 i czwartek 30, w Dobrodzieniu dobyły się międzyszkolne zawodowy o tytuł Mistrza Powiatu w Piłce Plażowej. Nasi reprezentanci wrócili z tych zawodów jako zwycięzcy. Jakub Pownuk, Kamil Kiedrzyn, Filip Wróbel i Patryk Jędrak wywalczyli tytuł mistrzowski, natomiast dziewczyny Natalia Bator, Ewelina Kiełbus, Wiktoria Wiecha Wiktoria i Emilia Wróbel zajęły II miejsce.  Opiekun Jacek Zawierucha

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.