Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Grudzień to często czas zakończenia pierwszego semestru nauki w roku szkolnym, lecz dla maturzystów również czas wytężonej pracy. Aby ułatwić przygotowania do matury Politechnika Łódzka przygotowała zestawy maturalne z matematyki, fizyki i chemii. Można będzie sprawdzić swoje umiejętności rozwiązując on-line maturę próbną dostępną na platformie www.infimat.p.lodz.pl. Aby rozwiązać arkusze należy zarejestrować się na

podanej stronie wybierając odpowiednią maturę. Możliwość przystąpienia do tej matury jest całkowicie bezpłatna. Matury będą dostępne od poniedziałku 16.12.2019 od godz. 8.00 do niedzieli 22.12.2019 do godz. 24. Od niedzieli o północy aż do końca roku szkolnego, każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić swoje wyniki. Aby rozwiązać test wystarczy mieć komputer z dostępem do Internetu.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.