Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Pod koniec listopada odbył się w naszej Szkole etap szkolny XXVII Turnieju Matematycznego dla uczniów szkół branżowych I stopnia . Do konkursu przystąpiło 15 uczniów. Uczniowie przez 90 minut rozwiązywali 10 zadań otwartych. Najlepszymi okazali się:

I miejsce     Jakub Hofman kl. 1d

      II miejsce   Maksymilian Mrugała kl. 3a

               III miejsce    Jakub Paprotny kl. 1b

 

Uczniowie ww. będą tworzyli drużynę ZSZ Olesno, która w marcu 2020 r. zmierzy się z zadaniami matematycznymi w Opolu na etapie wojewódzkim. Zwycięzcom I etapu gratuluję i życzę powodzenia na kolejnym etapie zawodów.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.