Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

Kampania „Hazard? Nie, dziękuję!” prowadzona jest od 2018 r. przez Krajową Administrację Skarbową i ma na celu podnoszenie świadomości młodzieży na temat niebezpieczeństw płynących z hazardu – uzależnienia coraz powszechniejszego i bardziej szkodliwego. 05.12.2019 r. uczniowie z trzech klas: III eb, III kh i III ti spotkali się z panem Piotrem Kałwakiem, starszym ekspertem skarbowym pracującym w Urzędzie Skarbowym w Oleśnie.
Podczas zajęć pan P. Kałwak omówił takie kwestie jak: najczęstsze przyczyny wpadnięcia w uzależnienie od hazardu, problem korzystania z nielegalnych salonów do gier, hazard w internecie, gdzie można zgłaszać nielegalne przypadki urządzania gier hazardowych, czy jak chronić się przed hazardem i o pomocy wyjścia z nałogu.

zobacz zdjęcia>>>

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.