Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

30.01.20120 r., na terenie małej sali w oleskim MDK, uczniowie z klasy I b i I e uczestniczyli  ciekawym, muzycznym wydarzeniu, jakim było świąteczne karaoke. Organizatorka, wychowawczyni OSiW OHP w Oleśnie, pani Katarzyna Flak, była dzielnie wspierana przez dwóch fantastycznie muzykujących nauczycieli naszej szkoły, pana Sebastiana Jokiela oraz pana Zygfryda Lukosika. W trakcie rozśpiewanej imprezy uczniowie mieli okazję, aby sprawdzić swoją znajomość tytułów, znanych i troszkę mniej znanych, kolęd. Wysoką poprzeczkę uczniom postawił prowadzący quiz, w stylu „Jaka to melodia?”, pan Sebastian Jokiel. Najlepszą znajomością pięknych, świątecznych kolęd wykazali się:  Bartosz Świątek Id, Dawid Konieczko Ie, Michał Roj Ib i Paweł Surygała Ib. Na koniec wszyscy uczestniczy mogli skosztować pysznych wypieków, przygotowanych przez uczniów odbywających zajęcia praktyczne w kuchni oleskiego internatu OHP.

zobacz zdjęcia>>>

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.