Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Platforma edukacyjna EQURS.PL

 

Zachęcamy Państwa również do zapoznania się z innowacyjną formułą e-learningowej nauki w postaci platformy edukacyjnej EQURS.PLJest ona atrakcyjna w szczególności dla uczniów. Przykładowo, profile EQURS.PL na mediach społecznościowych (Instagram) śledzi już ponad 23 tysiące młodych ludzi.Świadczy to, że uczniowie chętnie przygotowują się do matury z EQURS.PL.

 

Kursy dostępne na platformie EQURS.PL opierają się bowiem na metodzie micro-learning i składają się z lekcji video, notatek oraz interaktywnych ćwiczeń, które w przystępnej formie oraz w kompleksowy sposób prezentują wszystkie zagadnienia, które mogą pojawić się na maturze.

 Zostały one opracowane przez doświadczonych nauczycieli i wykładowców akademickich na podstawie informatorów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w taki sposób, aby uczeń mógł uczyć się samodzielnie bez potrzeby selekcjonowania materiałów. 

 

Na platformie znajdują się następujące kursy maturalne:

  • język polski (podstawa i rozszerzenie)
  • język angielski (podstawa i rozszerzenie)
  • matematyka (podstawa)
  • geografia (rozszerzenie)

 

Zachęcamy do zapoznania się z lekcjami demonstracyjnymi, które są dostępne na stronie EQURS.PL w zakładce Wypróbuj teraz lub klikając TUTAJ.

 

Z pomocy edukacyjnej EQURS.PL korzysta już wiele gmin i szkół w całej Polsce.

 

2. Jak możemy pomóc w przygotowaniach do matury?

  • zapewnimy materiały e-learningowe EQURS.PL, przygotowujące do egzaminu maturalnego,

  • w cenie pokrywającej koszty administracyjne i koszty serwera.

  • platformę wdrożymy w ciągu 24h

W związku z zaistniałą sytuacją, wiele jednostek samorządowych zapewnienia dostęp do EQURS.PL uczniom prowadzonych przez siebie szkół. Zachęcamy zatem do kontaktu z organem prowadzącym Państwa szkołę (którym jest POWIAT OLESKI), celem uzyskania informacji, czy taka pomoc zostanie udzielona, czy też nie.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.