Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

Obowiązkowe zajęcia edukacyjne, z których oceny uzyskane na zewnętrznym egzaminie przeprowadzonym w ostatnim roku 8 - klasowej szkoły podstawowej będą brane pod uwagę (przeliczane na punkty) w postępowaniu rekrutacyjnym:

- język polski

- matematyka

- język obcy nowożytny

- jeden z przedmiot do wyboru przez kandydata spośród przedmiotów: biologia, chemia, fizyka, geografia lub historia

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.