Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

Adam Pigło

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1994, ukończył szkołę w zawodzie stolarz. Obecnie właściciel zakładu stolarskiego w Grodzisku k/Olesna.

 

 

"Mój pobyt i naukę w „zawodówce” – tak się wtedy mówiło – wspominam bardzo mile. Szczególnie cenię sobie nauczycieli przedmiotów zawodowych oraz zajęć praktycznych, gdyż praktykę odbywałem w należących wtedy do szkoły warsztatach szkolnych. Myślę, że ta szkoła dobrze przygotowuje uczniów do życia i do tego, co obecnie robię, czyli produkcji różnego rodzaju mebli.

Przy okazji – polecam swój zakład. Szczerze pozdrawiam obecnych uczniów „Mojej dawnej szkoły” ".

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.