Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

 

 

Jan Wiecha

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1977/1978  w  zawodzie  mechanik obróbki skrawaniem. 

Obecnie mgr inż. mechanik – manager w firmie OlesnoTec Sp. z o.o. w Wojciechowie.

 

Wspomina swoją szkołę :  „Pomimo upływu wielu lat od zakończenia nauki w Liceum Zawodowym wspominam szkołę bardzo miło i z dużym sentymentem. Do dziś pamiętam wszystkich nauczycieli. Szczególnie dobrze wspominam naszą wychowawczynię Panią profesor Lucynę Matyję, która potrafiła zapanować nad naszą niesforną klasą. Z zajęć na warsztatach szkolnych dobrze pamiętam instruktorów zawodu – panów Konieczko, Sosnowski, Długosz. Byli to nauczyciele z wielką wiedzą i umiejętnościami i to oni nauczyli nas tzw. kultury technicznej. Będąc na studiach i później w pracy dopiero doceniłem jak wysoki był poziom nauki i jak ważna była praktyczna wiedza i umiejętności zdobyte na warsztatach szkolnych”.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.