Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

Andrzej Nowak

Absolwent Zespołu Szkół Zawodowych w Oleśnie z roku 1982, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, obecnie współwłaściciel Ośrodka Wypoczynkowego „ANPOL” w Starym Oleśnie.

 

„Czasy „zawodówki” wspominam dosyć miło. Oprócz częstych wizyt u Dyrektora Wężyka, mieliśmy czas na wiele fajnych i pożytecznych rzeczy. Nigdy się nie nudziłem. Zawsze było co robić. Szkoda, że ten czas tak szybko minął”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.