Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 24.02.2022 r. obudziliśmy się wszyscy w zupełnie nowej rzeczywistości. W takiej, której nikt z Nas sobie wcześniej nie wyobrażał, że może się zadziać w Europie, w XXI wieku, w epoce powszechnej globalizacji. A jednak… Dramatyczne, tragiczne wręcz wydarzenia, jakie rozgrywają się w Ukrainie, w naszym najbliższym sąsiedztwie, z powodu otwartej, zbrojnej napaści Rosji, zapewnie zszokowały i wstrząsnęły większością naszej wspólnej, szkolnej społeczności. W geście solidarności z mieszkańcami Ukrainy organizujemy w naszej szkole zbiórkę środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na zakup artykułów higieny osobistej, zwłaszcza dla dzieci, podstawowych leków i środków opatrunkowych, żywności długoterminowej. Dołóżmy naszą małą cegiełkę do pomocy jaką tysiące ludzi organizują dla , tak bardzo w tej chwili, potrzebujących pomocy naszych wschodnich sąsiadów.

OFICJALNA STRONA POLSKIEGO RZĄDU ŁĄCZĄCA OSOBY, KTÓRE POTRZEBUJĄ POMOCY Z TYMI, KTÓRE JĄ OFERUJĄ:

https://kporembinski.notion.site/kporembinski/Kompendium-Pomoc-dla-Ukrainy-36bf703e701a40589d9943c4059e8e4c

 

Centrum Terapii Dialog

Wojna w Ukrainie: Jak radzić sobie z lękiem, niepokojem, strachem? Wskazówki od psychologa 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.