Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

Józef Wystrychowski

Absolwent szkoły z roku 1971 ukończył szkołę w zawodzie stolarz. Od 1974 roku pracował jako nauczyciel zawodu i technolog drzewny w Warsztatach Szkolnych, obecnie przebywa na emeryturze.

 

„ Szkołę wspominam bardzo dobrze. Teraz w szkolne nie ma już takich zachowań, jak w czasach Pan a Rutkowskiego, gdy ja chodziłem do tej szkoły – mam na myśli na przykład tarcze i długie włosy. Moimi wychowawcami byli: Pani Sikora i Pan Tarnowski. Zajęcia praktyczne odbywałem na Warsztatach szkolnych, które wtedy bardzo dobrze funkcjonowały”.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.