Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

Piotr Sklorz

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 1996, ukończył szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, obecnie właściciel Zakładu Usługowego Mechaniki Pojazdowej Auto – Piotr II w Świerczu k/ Olesna.

 

„Dla mnie Zasadnicza Szkoła Zawodowa to była bardzo dobra szkoła. Moją wychowawczynią w szkole była pani Anna Wolnicka. Mam kontakt z bardzo wieloma osobami z mojej klasy, którzy w dużej części są teraz moimi klientami, z czego się bardzo cieszę.

Ta szkoła mi wiele dała, przede wszystkim zawód, który do tej pory wykonuję. Od 1999r. samodzielnie prowadzę warsztat samochodowy i sam teraz kształcę nowych uczniów”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.