Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

Adam Mitrenga

Absolwent ZSZ w Oleśnie z roku 2001, ukończył szkołę w zawodzie technik handlowiec, obecnie zarządza aż pięcioma firmami, właściciel Agencji Artystycznej PMG odnoszącej sukcesy w skali ogólnopolskiej.  General Manager w Firmach Onyx Car / Onyx Club / Grupa Etna. Znany również jako DJ Miter – obecnie Adam De Great – ma na swoim koncie m.in. występy na największych festiwalach w Polsce a także imprezy we Włoszech, Chorwacji czy Hiszpanii, stale współpracujący ze stacjami radiowymi i telewizyjnymi.


 

„ Myślę , że każdy z nas docenia wartości szkoły którą ukończył, w chwili w której może i chce wykonywać wyuczony zawód. W moim przypadku właśnie tak jest. W czasie uczęszczania do Liceum Handlowego, zaraz po lekcjach mogłem sprawdzać teorię w realnym życiu – ponieważ już wtedy pracowałem, organizowałem imprezy czy myślałem o firmach które teraz prowadzę. Szkołę wspominam miło i ze szczerym uśmiechem na twarzy, nie należę do osób które uwielbiały matematykę czy fizykę, natomiast przedmioty zawodowe oraz podejście nauczycieli – uważam za bardzo konkretne i przydatne. Pozdrawiam Pana Andrzeja Koprowskiego.

Cieszę się, że to teraz ja mogę wystawić ocenę mojej szkole – więc wystawiam 5. ”


Ciekawskich zapraszam na www.adamdegreat.com

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.