Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

Klaudiusz Gromotka (Klaus)

 

Absolwent szkoły z roku 2000, ukończył szkołę w zawodzie technik handlowiec, obecnie pracuje w wymarzonym zawodzie w Salonie Meblowym „Pyka” w Oleśnie oraz od 2000 roku gra i śpiewa w zespole muzycznym „Paradis”.

„Miło wspominam szkołę  z tego względu, że po jej ukończeniu w dalszym ciągu korzystałem z pomocy nauczycieli tej szkoły, zwłaszcza Pani M. Prandzioch. Dzięki tej pomocy studia z zakresu zarządzania ukończyłem z bardzo dobrym wynikiem. Dzięki mojej pracy  w zespole „Paradis” utrzymuję kontakty z wieloma osobami z mojej klasy – grałem min. na weselach u moich koleżanek z klasy.

 

Bardzo miło wspominam nauczycieli ze szkoły, i do dzisiaj mam z nimi dobry kontakt. Nauka w szkole przygotowała mnie do pracy w wykonywanym zawodzie i do życia.

 

Bardzo jest mi miło, gdy mam okazję z zespołem grać na studniówkach organizowanych w mojej dawnej szkole”.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.