Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

Gerard Blaszczok

 

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1970/1971 w zawodzie betoniarz. Obecnie właściciel zakładu kamieniarskiego w Jamach i II podstarszy Cechu Rzemiosł Różnych w Oleśnie. Ponadto prowadzi Salon  Meblowy w Gorzowie Śląskim.

 

 

„ Zawodówka była szkołą bardzo fajną, moją wychowawczynią była pani Elżbieta Wężyk. Jak pamiętam, wtedy w całej szkole pracowały tylko dwie panie. Szkoła którą ja pamiętam wyglądała zupełnie inaczej niż szkoła obecna. Byłem w klasie wielozawodowej i bardzo miło wspominam moich kolegów z różnych zawodów i różnych miejscowości. Z moich dawnych kolegów miło wspominam Bagrincewa, który obecnie jest listonoszem w Praszce. W mojej klasie był Franek Pietrok z Olesna. Jako podstarszy Cechu szkołę znam i będę ją polecał w przyszłości”.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.