Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Hubert Brodacki

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1987/1988 w zawodzie fryzjer. Obecnie właściciel
trzech salonów fryzjerskich w Oleśnie i Kluczborku.

Wspomina swoją szkołę: " Wspomnienia ze szkoły mam bardzo dobre. Moją wychowawczynią była pani profesor Hildegarda Jendrzej, którą do dnia dzisiejszego bardzo miło wspominam. Część moich dawnych kolegów wyjechała za chlebem, część pozostała na miejscu. Mam cały czas kontakt ze szkołą, ze względu na to, że szkolę jej uczniów w zawodzie fryzjer. W moim salonie, jako klienci bywają również osoby bardzo znane, między innymi mistrz świata w rajdzie DAKAR - p. Dariusz Rodewald, misjonarz Skowronek i wielu innych absolwentów szkoły, których z tego miejsca serdecznie pozdrawiam. Pozdrawiam również moich byłych nauczycieli, na czele z panią wychowawczynią."