Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Piotr Lodek

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1985/1986 w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych.

 

Obecnie współtwórca i współwłaściciel Laboratorium Medycznego „Loma” w Oleśnie, ponadto założył i prowadzi Fundację non profit „Pro Diagnostic”, pomagając wyposażyć laboratoria medyczne w Afryce Zachodniej.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Musze powiedzieć, że szkołę wspominam bardzo miło, bardzo miło wspominam ludzi, z którymi często, do teraz mam z nimi kontakt. Widzę tych ludzi, nie wiem, czy przeszedłem obok kogoś nie wspominając go. Bardzo miło wspominam mojego wychowawcę – pana Kosmalę - który niestety nie jest już z nami. Na pewno tę szkołę bym polecił, skoro mam takie dobre, bardzo pozytywne, wymienione z niej doświadczenia. Taka szkoła to może być dobry start do dalszego życia, bardzo ciekawego i dalszego rozwoju. Jeżeli ktoś myśli,  że taka szkoła to już koniec rozwoju, to jest to bzdura, to jest dopiero początek”.

 

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.