Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

 

 

Bogdan Syrek

 

Ukończył szkołą w roku szkolnym 1987/1988 w zawodzie stolarz. Obecnie pracuje w Spółdzielni Inwalidów „Odrodzenie” w Oleśnie, gdzie pełni obowiązki przewodniczącego Rady Nadzorczej. Ponadto od 16.10.2014 roku pełni obowiązki przewodniczącego przy Zespole Szkół Zawodowych Komitetu Rodzicielskiego.

 

 

Wspomina swoją szkołę: „Gdy wracam wspomnieniami do lat spędzonych w szkole, pamiętam same dobre chwile. Rozpoczynając naukę jako kilkunastoletni chłopak, mający swoje marzenia, z nadzieją spoglądając w przyszłość, by zdobyć odpowiednią wiedzę i umiejętności żeby stać się dojrzałym i odpowiedzialnym mężczyzną oraz  śmiało wejść w dorosłe życie. Spotkałem na swojej drodze wspaniałych pedagogów, którzy pomogli mi uzyskać odpowiedni poziom edukacji i nauczyli dokonywania odpowiednich wyborów w życiu. Dlatego mój syn Amadeusz podjął dalszą naukę w tej właśnie szkole. A ja zostałem wybrany na przewodniczącego Komitetu Rodzicielskiego. Powróciły wspomnienia z dawnych lat. Współpraca z panem dyrektorem mgr Horstem Chwałkiem to czysta przyjemność „ Dusza człowiek”. Wszystkich serdecznie pozdrawiam i wszystkim polecam tę szkołę”.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.