Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

 

 

 

Joachim Poremba

 

Ukończył  w roku szkolnym 1973/1974 Zasadniczą Szkołę Zawodową w zawodzie mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych, a następnie w roku szkolnym 1976/1977 Technikum Mechaniczne dla Pracujących.

Obecnie prowadzi skład opałowy w Oleśnie – Świerczu oraz firmę transportową.

Wspomina swoją szkołę:  „W szkole była przede wszystkim dyscyplina, szczególnie u p. Matyjowej i p. Skuły. Super wspominam z tamtych lat to wycieczki klasowe. W zawodówce moim wychowawcą był p. Kokot, a w technikum – w tej samej szkole – najpierw p. Gwiazdowski, a następnie p. Rudzka- Żak. Mile wspominam moich kolegów z ławki szkolnej – Kuziora i Szymona Przybylskiego. Bardzo dobre było to, że w praktyce na warsztatach szkolnych przechodziliśmy wszystkie działy. Ogólnie dawną szkołę wspominam bardzo mile.”

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.