Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

24.02.2022 r. obudziliśmy się wszyscy w zupełnie nowej rzeczywistości. W takiej, której nikt z Nas sobie wcześniej nie wyobrażał, że może się zadziać w Europie, w XXI wieku, w epoce powszechnej globalizacji. A jednak… Dramatyczne, tragiczne wręcz wydarzenia, jakie rozgrywają się w Ukrainie, w naszym najbliższym sąsiedztwie, z powodu otwartej, zbrojnej napaści Rosji, zapewnie zszokowały i wstrząsnęły większością naszej wspólnej, szkolnej społeczności. W geście solidarności z mieszkańcami Ukrainy organizujemy w naszej szkole zbiórkę środków pieniężnych, które zostaną przeznaczone na zakup artykułów higieny osobistej, zwłaszcza dla dzieci, podstawowych leków i środków opatrunkowych, żywności długoterminowej. Dołóżmy naszą małą cegiełkę do pomocy jaką tysiące ludzi organizują dla , tak bardzo w tej chwili, potrzebujących pomocy naszych wschodnich sąsiadów.

OFICJALNA STRONA POLSKIEGO RZĄDU ŁĄCZĄCA OSOBY, KTÓRE POTRZEBUJĄ POMOCY Z TYMI, KTÓRE JĄ OFERUJĄ:

POMOC DLA UKRAINY

CENTRUM TERAPII DIALOG

Wojna w Ukrainie: Jak radzić sobie z lękiem, niepokojem, strachem? Wskazówki od psychologa