Nauczyciele

Home » Szkoła » Kadra » Nauczyciele
Nauczyciele2022-10-02T21:54:40+02:00

Jesteśmy dumni z naszej kadry

ANTKOWIAK ANETA
ANTONOWICZ KRZYSZTOF
BEDNAREK ANNA
CHWAŁEK HORST
CISIŃSKA KATARZYNA
CIEŚLA SYLWIA
DERKOWSKA KATARZYNA
EDELMAN ANETA
GALLUS JÓZEF
GALUS WIESŁAWA
GRUCA OKTAWIA
HUNKO ANETA
JERKA RENATA
JOKIEL SEBASTIAN
KRAWCZYK JOANNA
KRZAK ANDRZEJ
KUCHORZ JUSTYNA
KULIG ZYGFRYD
LUKOSIK ZYGFRYD
ŁĘGOSZ JAROSŁAW
MICHNIK MONIKA
MOTUS WOJCIECH
NOWAK ADRIAN
NOWAK EWELINA
PIASTOWSKA MAGDALENA
PRUKOP PATRYCJA
RATAJ JOACHIM
ROZIK DARIUSZ
KS. SOŚNIK MICHAŁ
STASZEL IWONA
SUDER ANDRZEJ
SYKULSKA JOANNA
SZROPA DAWID
SZYMCZAK BEATA
WACHECKA WIOLETTA
WIECHA KATARZYNA
WIECZOREK JOANNA
ZAWIERUCHA JACEK

Kadra pedagogiczna na przestrzeni lat

Nauczyciele rok szkolny 2022/20232022-10-03T12:08:29+02:00

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

KLASY I

  • 1eb- p. Beata Szymczak
  • 1ih – p. Aneta Edelman
  • 1a – p. Krzysztof Antonowicz
  • 1b – p. Andrzej Krzak
  • 1c – p. Jacek Zawierucha
  • 1d – p. Joanna Krawczyk

KLASY II

  • 2ie- p. Aneta Hunko
  • 2a – p. Andrzej Suder
  • 2b – p. Patrycja Prukop
  • 2c – p. Zygfryd Kulig
  • 2d – p. Zygfryd Lukosik

KLASY III

  • 3ebi – p. Adrian Nowak
  • 3a – p. Renata Jerka
  • 3b – p. Katarzyna Derkowska
  • 3c – p. Sylwia Cieśla
  • 3d – p. Dawid Szropa

KLASY IV

  • 4ie – p. Anna Bednarek
  • 4ki – p. Wioletta Wachecka
  • 4eb – p. Monika Michnik
  • 4ik – p. Oktawia Gruca

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 2022/2023

Branża ekonomiczna

  • Zygfryd Lukosik
  • Aneta Hunko

Branża elektroniczna

  • Jarosław Łęgosz
  • Zygfryd Kulig

Branża budowlana

  • Monika Michnik
  • Joachim Rataj

Branża informatyka

  • Wojciech Motus
  • Andrzej Krzak
  • Katarzyna Cisińska

Język polski

  • Beata Szymczak
  • Renata Jerka
  • Katarzyna Wiecha
  • Joanna Krawczyk

Chemia

  • Adrian Nowak

Pedagog szkolny

  • Wiesława Galus
  • Aneta Antkowiak

Wychowanie fizyczne

  • Katarzyna Derkowska
  • Jacek Zawierucha
  • Dariusz Rozik
  • Krzysztof Antonowicz

Język niemiecki

  • Anna Bednarek
  • Katarzyna Derkowska
  • Oktawia Gruca
  • Aneta Edelman

Fizyka

  • Zygfryd Lukosik

Biologia

  • Dawid Szropa

Geografia

  • Adrian Nowak

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Suder

Język angielski

  • Iwona Staszel
  • Dawid Szropa
  • Ewelina Nowak

Biblioteka

  • Renata Jerka

Historia

  • Horst Chwałek
  • Joanna Krawczyk
  • Andrzej Suder
  • Krzysztof Antonowicz

Przedmioty zawodowe

  • Józef Gallus

Żywienie

  • Magdalena Piastowska
  • Wioletta Wachecka

Matematyka

  • Joanna Sykulska
  • Patrycja Prukop
  • Sylwia Cieśla
  • Monika Michnik
  • Aneta Hunko

Religia

  • ks. Michał Sośnik
  • Sebastian Jokiel

Zajęcia rewalidacyjne

  • Aneta Antkowiak
  • Wiesława Galus
  • Sylwia Cieśla
  • Anna Bednarek
  • Oktawia Gruca
  • Patrycja Prukop
Nauczyciele rok szkolny 2019/20202022-06-14T08:11:13+02:00

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

KLASY I

  • 1ie- p.  Joanna Krawczyk
  • 1ki – p.  Wioletta Wachecka
  • 1ik- p.  Oktawia Gruca
  • 1eb -p. Monika Michnik
  • 1a – p. Adrian Nowak
  • 1b- Aneta Edelman
  • 1c- p. Andrzej Krzak
  • 1d- p. Iwona Staszel
  • 1e – p. Katarzyna Derkowska

KLASY II

  • 2ti – p. Beata Szymczak
  • 2kh – p. Joanna Sykulska
  • 2eb – p. Jacek Zawierucha
  • 2a – p. Roman Wolny
  • 2b – p. Krzysztof Antonowicz
  • 2c – p. Dawid Szropa

KLASY III

  • 3eb – p. Andrzej Suder
  • 3kh – p. Aneta Hunko
  • 3ti – p. Wojciech Motus
  • 3a – p. Zygfryd Lukosik
  • 3b – p. Sylwia Cieśla
  • 3c – p. Joanna Bryła

KLASY IV

  • 4ie – p. Zygfryd Kulig
  • 4kh – p. Brygida Libera
  • 4tb – p. Grażyna Chlebowska

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 2019/2020

Branża ekonomiczna

  • Zygfryd Lukosik
  • Aneta Hunko
  • Brygida Libera

Branża elektroniczna

  • Jarosław Łęgosz
  • Zygfryd Kulig
  • Andrzej Krzak

Branża budowlana

  • Monika Michnik
  • Joachim Rataj
  • Grażyna Chlebowska

Branża informatyka

  • Joanna Bryła
  • Wojciech Motus
  • Andrzej Krzak
  • Katarzyna Cisińska

Język polski

  • Beata Szymczak
  • Renata Jerka
  • Katarzyna Wiecha
  • Joanna Krawczyk

Chemia

  • Adrian Nowak

Pedagog szkolny

  • Wiesława Galus

Wychowanie fizyczne

  • Katarzyna Derkowska
  • Jacek Zawierucha
  • Dariusz Rozik
  • Krzysztof Antonowicz

Język niemiecki

  • Anna Bednarek
  • Katarzyna Derkowska
  • Oktawia Gruca
  • Aneta Edelman

Fizyka

  • Mariusz Jaguś

Biologia

  • Dawid Szropa

Geografia

  • Adrian Nowak

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Suder

Język angielski

  • Roman Wolny
  • Iwona Staszel
  • Dawid Szropa

Biblioteka

  • Renata Jerka
  • Beata Szymczak

Historia

  • Horst Chwałek
  • Joanna Krawczyk
  • Andrzej Suder
  • Krzysztof Antonowicz

Przedmioty zawodowe

  • Józef Gallus

Żywienie

  • Magdalena Piastowska
  • Wioletta Wachecka

Matematyka

  • Joanna Sykulska
  • Patrycja Prukop
  • Sylwia Cieśla
  • Katarzyna Tatarowicz
  • Mariusz Jaguś

Religia

  • ks. Damian Cholewa
  • Sebastian Jokiel
  • Klaudia Gajdecka

Zajęcia rewalidacyjne

  • Aneta Antkowiak
  • Joanna Bryła
  • Sylwia Cieśla
  • Anna Bednarek
  • Jan Srokos
Nauczyciele rok szkolny 2018/20192022-06-14T08:19:29+02:00

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

KLASY I

  • 1ti – p. Beata Szymczak
  • 1kh – p. Urszula Marciniszyn
  • 1eb – p. Jacek Zawierucha/p. Aneta Edelman
  • 1a – p. Roman Wolny
  • 1b – p. Krzysztof Antonowicz
  • 1c – p. Dawid Szropa

KLASY II

  • 2eb – p. Andrzej Suder
  • 2kh – p. Aneta Hunko
  • 2ti – p. Wojciech Motus
  • 2a – p. Zygfryd Lukosik
  • 2b – p. Sylwia Cieśla
  • 2c – p. Joanna Bryła

KLASY III

  • 3ie – p. Zygfryd Kulig
  • 3kh – p. Brygida Libera
  • 3tb – p. Grażyna Chlebowska
  • 3a- p. Oktawia Gruca
  • 3b – p. Monika Michnik
  • 3c – p. Dariusz Rozik

KLASY IV

  • 3eb – p.  Joanna Krawczyk
  • 3kh – p.  Wioletta Wachecka
  • 3ti- p.  Paweł Marciniszyn

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20018/2019

Branża ekonomiczna

  • Zygfryd Lukosik
  • Aneta Hunko
  • Brygida Libera

Branża elektroniczna

  • Jarosław Łęgosz
  • Zygfryd Kulig

Branża budowlana

  • Monika Michnik
  • Joachim Rataj
  • Grażyna Chlebowska

Branża informatyka

  • Joanna Bryła
  • Wojciech Motus
  • Paweł Marciniszyn

Żywienie

  • Magdalena Piastowska
  • Wioletta Wachecka

Matematyka

  • Joanna Sykulska
  • Patrycja Prukop
  • Sylwia Cieśla
  • Katarzyna Tatarowicz

Chemia

  • Brygida Helios – Kwapis

Pedagog szkolny

  • Wiesława Galus

Wychowanie fizyczne

  • Katarzyna Derkowska
  • Jacek Zawierucha
  • Dariusz Rozik
  • Krzysztof Antonowicz
  • Tomasz Wiendlocha

Język niemiecki

  • Urszula Marciniszyn
  • Oktawia Gruca
  • Aneta Edelman

Fizyka

  • Joanna Bryła

Język polski

  • Beata Szymczak
  • Renata Jerka
  • Katarzyna Wiecha
  • Joanna Krawczyk

Geografia

  • Marzena Zug
  • Adrian Nowak

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Suder

Język angielski

  • Roman Wolny
  • Iwona Staszel
  • Dawid Szropa

Biblioteka

  • Renata Jerka
  • Beata Szymczak

Historia

  • Horst Chwałek
  • Joanna Krawczyk
  • Andrzej Suder
  • Krzysztof Antonowicz

Przedmioty zawodowe

  • Józef Gallus

Biologia

  • Dawid Szropa

Religia

  • ks. Damian Cholewa
  • Sebastian Jokiel
  • Klaudia Gajdecka

Zajęcia rewalidacyjne

  • Aneta Antkowiak
  • Joanna Bryła
  • Sylwia Cieśla
  • Agata Misiak
Nauczyciele rok szkolny 2017/20182022-06-14T08:05:37+02:00

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

KLASY I

  • 1eb – p. Andrzej Suder
  • 1kh – p. Aneta Hunko
  • 1ti – p. Wojciech Motus
  • 1a – p. Zygfryd Lukosik
  • 1b – p. Sylwia Cieśla
  • 1c – p. Joanna Bryła

KLASY II

  • 2ie – p. Zygfryd Kulig
  • 2kh – p. Brygida Libera
  • 2tb – p. Grażyna Chlebowska
  • 2a- p. Oktawia Gruca
  • 2b – p. Monika Michnik
  • 2c – p. Dariusz Rozik

KLASY III

  • 3eb – p.  Joanna Krawczyk
  • 3kh – p.  Wioletta Wachecka
  • 3ti- p.  Paweł Marciniszyn
  • 3a – p.  Roman Wolny
  • 3b – p.  Patrycja Prukop
  • 3c – p.  Jarosław Łęgosz
  • 3d – p.  Krzysztof Antonowicz

KLASY IV

  • 4eb – p. Renata Jerka
  • 4ih – p. Jacek Zawierucha
  • 4tk- p. Magdalena Piastowska

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20017/2018

Branża ekonomiczna

  • Zygfryd Lukosik
  • Aneta Hunko
  • Brygida Libera

Branża elektroniczna

  • Jarosław Łęgosz
  • Zygfryd Kulig
  • Jarosław Ośródka

Branża budowlana

  • Monika Michnik
  • Joachim Rataj
  • Grażyna Chlebowska
  • Natalia Dittmann

Branża informatyka

  • Joanna Bryła
  • Wojciech Motus
  • Paweł Marciniszyn

Żywienie

  • Magdalena Piastowska
  • Wioletta Wachecka
  • Iwona Krupa

Matematyka

  • Joanna Sykulska
  • Patrycja Prukop
  • Sylwia Cieśla

Chemia

  • Brygida Helios – Kwapis

Pedagog szkolny

  • Wiesława Galus

Wychowanie fizyczne

  • Katarzyna Derkowska
  • Jacek Zawierucha
  • Dariusz Rozik
  • Krzysztof Antonowicz

Fizyka

  • Joanna Bryła

Język polski

  • Beata Szymczak
  • Renata Jerka
  • Katarzyna Wiecha
  • Joanna Krawczyk

Geografia

  • Marzena Zug

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Suder

Język angielski

  • Roman Wolny
  • Iwona Staszel
  • Dawid Szropa

Biblioteka

  • Renata Jerka
  • Beata Szymczak

Historia

  • Horst Chwałek
  • Joanna Krawczyk
  • Andrzej Suder
  • Krzysztof Antonowicz

Przedmioty zawodowe

  • Józef Gallus

Biologia

  • Iwona Krupa

Religia

  • ks. Damian Cholewa
  • Sebastian Jokiel
  • Klaudia Gajdecka

Język niemiecki

  • Urszula Marciniszyn
  • Anna Bednarek
  • Karina Reimann
  • Oktawia Gruca
  • Aneta Edelman
Nauczyciele rok szkolny 2016/20172022-06-14T07:59:40+02:00

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

KLASY I

  • 1ie – p. Zygfryd Kulig
  • 1kh – p. Brygida Libera
  • 1tb – p. Grażyna Chlebowska
  • 1a- p. Oktawia Gruca
  • 1b – p. Monika Michnik
  • 1c – p. Dariusz Rozik

KLASY II

  • 2eb – p.  Joanna Krawczyk
  • 2kh – p.  Wioletta Wachecka
  • 2ti- p.  Paweł Marciniszyn
  • 2a – p.  Roman Wolny
  • 2b – p.  Patrycja Prukop
  • 2c – p.  Jarosław Łęgosz
  • 2d – p.  Krzysztof Antonowicz

KLASY III

  • 3eb – p. Renata Jerka
  • 3ih – p. Jacek Zawierucha
  • 3tk- p. Magdalena Piastowska
  • 3a – p. Andrzej Koprowski
  • 3b – p. Wojciech Motus
  • 3c – p. Joanna Bryła

KLASY IV

  • 4ib – p. Joanna Sykulska
  • 4kh – p. Zygfryd Lukosik
  • 4te- p. Andrzej Suder

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20016/2017

Branża ekonomiczna

  • Andrzej Koprowski
  • Zygfryd Lukosik
  • Aneta Ulbrich
  • Brygida Libera
  • Sylwia Cieśla

Branża elektroniczna

  • Jarosław Łęgosz
  • Zygfryd Kulig
  • Józef Wystrychowski
  • Jarosław Ośródka

Branża budowlana

  • Monika Michnik
  • Joachim Rataj
  • Grażyna Chlebowska

Religia

  • ks. Łukasz Żaba
  • Sebastian Jokiel
  • Klaudia Gajdecka

Branża informatyka

  • Joanna Bryła
  • Wojciech Motus
  • Paweł Marciniszyn

Żywienie

  • Magdalena Piastowska
  • Wioletta Wachecka
  • Wiesława Kuchta

Matematyka

  • Joanna Sykulska
  • Patrycja Prukop
  • Sylwia Cieśla

Chemia

  • Sabina Zaręba

Biologia

  • Alina Zdańska-Piszczek

Pedagog szkolny

  • Wiesława Galus

Wychowanie fizyczne

  • Katarzyna Derkowska
  • Jacek Zawierucha
  • Dariusz Rozik
  • Krzysztof Antonowicz

Język niemiecki

  • Urszula Marciniszyn
  • Anna Bednarek
  • Katzrzyna Derkowska
  • Oktawia Gruca
  • Aneta Edelman

Fizyka

  • Joanna Bryła

Język polski

  • Beata Szymczak
  • Renata Jerka
  • Katarzyna Wiecha
  • Joanna Krawczyk

Geografia

  • Marzena Zug

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Andrzej Suder

Język angielski

  • Roman Wolny
  • Iwona Staszel
  • Dawid Szropa

Biblioteka

  • Renata Jerka
  • Beata Szymczak

Historia

  • Horst Chwałek
  • Joanna Krawczyk
  • Andrzej Suder
  • Krzysztof Antonowicz

Przedmioty zawodowe

  • Józef Gallus
Nauczyciele rok szkolny 2015/20162022-06-14T07:59:06+02:00
Przejdź do góry