Samorząd2022-05-18T17:37:38+02:00

Samorząd szkoły na przestrzeni lat

Samorząd Szkoły 2020/20212022-05-18T17:31:13+02:00

Michaela Niesłony, kl. 3kh- przewodnicząca

Paweł Korzekwa, kl. 4eb – z-ca przewodniczącej

Wioletta Kandziora, kl. 3b – skarbnik

Dawid Gronek, kl. 4ti– sekretarz

 

Opiekunowie SU: Oktawia Gruca, Dawid Szropa

Agnieszka Konieczny, kl. 4kh

Anna Franke, kl. 4kh

Żaklina Wodarczyk, kl. 3kh

Sebastian Jagieła, kl. 3a

Dawid Kotyś, kl. 4kh

Jakub Wiecha, kl. 4eb

Florian Marzec, kl. 4eb

Samorząd Szkoły 2019/20202022-05-18T17:27:09+02:00

Marcel Gagat, kl. 3ti – przewodniczący

Marek Sigmund, kl. 4ie – z-ca przewodniczącego

Dominika Król, kl. 3b – skarbnik

Wiktoria Wiecha, kl. 3eb– sekretarz

 

Opiekunowie SU: Oktawia Gruca, Dawid Szropa

Filip Wróbel, kl. 3a

Melania Lisoń, kl. 4kh

Agnieszka Konieczny, kl. 3kh

Mateusz Stróżyk, kl. 2ik

Sandra Augustyniok, kl. 4kh

Anna Franke, kl. 3kh

Marcelina Mrugalla, kl. 3b

Paweł Korzekwa, kl. 3eb

Magdalena Sawicka, kl. 4kh

Roksana Klima, kl. 3c

Żaklina Wodarczyk, kl. 2kh

Sebastian Jagieła, kl. 2a

Dawid Gronek, kl. 3ti

Michał Hamela, kl. 4ie

Wioletta Kandziora, kl. 2b

Radosław Małolepszy, kl. 2eb

Michaela Niesłony, kl. 2kh

Dawid Kotyś, kl. 3kh

Jakub Wiecha, kl. 3eb

Florian Marzec, kl. 3eb

Samorząd Szkoły 2018/20192022-05-18T17:27:39+02:00

Marek Sigmund, kl. 3ie – przewodniczący

Ewelina Kiełbus, kl. 4kh – z-ca przewodniczącego

Paweł Korzekwa, kl. 2eb – skarbnik

Roksana Klima, kl. 2c– sekretarz

Dominika Król, kl. 2b

Dominika Liguda, kl. 4kh

Filip Wróbel, kl. 2a

Wiktoria Połowniak, kl. 4eb

Melania Lizoń, kl. 3kh

Patrycja Chwałek, kl. 3b

Agnieszka Konieczny, kl. 2kh

Mateusz Stróżyk, kl. 1ik

Nikodem Giza, kl. 2ti

Julia Bach, kl. 3b

Benedikt Baron, kl. 4eb

Sandra Augustyniok, kl. 3kh

Anna Matusek, kl. 3a

Anna Franke, kl. 2kh

Marcelina Mrugalla, kl. 2b

Robin Tomys, kl. 3a

Marcel Gagat, kl. 2ti

Magdalena Sawicka, kl. 3kh

Samorząd Szkoły 2017/20182022-05-18T17:19:44+02:00

Ewelina Kiełbus, kl. 3kh – przewodnicząca
Kamil Ochmański, kl. 4tk – z-ca przewodniczącej
Dominika Liguda, kl. 3kh – skarbnik
Julia Bach, kl. 2b – sekretarz

Opiekunowie SU: Oktawia Gruca, Iwona Krupa

Sandra Augustyniok, kl. 2kh
Patrycja Chwałek, kl. 2b
Benedikt Baron, kl. 3eb
Dawid Famuła, kl. 4eb
Melania Lizoń, kl. 2kh
Sandra Łątka, kl. 4ih
Sara Mieszalska, kl. 3kh
Dawid Lizurek, kl. 4eb
Anna Matusek, kl. 2a
Damian Gaida, kl. 4eb
Wiktoria Połowniak, kl. 3eb
Robin Tomys, kl. 2a
Mateusz Konieczny, kl. 4eb
Weronika Szydło, kl. 4tk
Jacek Reczko, kl. 4eb
Magdalena Sawicka, kl. 2kh
Victoria Pawlik, kl. 4ih
Viktoria Suda, kl. 3c

Samorząd Szkoły 2016/20172022-05-18T17:20:35+02:00

Kamil Ochmański, kl. 3tk – przewodniczący
Victoria Pawlik, kl. 3ih – z-ca przewodniczącego
Victoria Suda, kl. 2c – skarbnik
Dominika Liguda, kl. 2kh – sekretarz

Opiekunowie SU: Oktawia Gruca, Sebastian Jokiel

Ryszard Kallus, kl. 4te
Marlena Biskup, kl. 4kh
Dawid Famuła, kl. 3eb
Paulina Steinert, kl. 3c
Marek Wieczorek, kl. 4ib
Monika Bryś, kl. 4kh
Manuela Bomba, kl. 4ib
Sandra Łątka, kl. 3ih
Partyk Poremba, kl. 3a
Dawid Lizurek, kl. 3eb
Natalia Świcarz, kl. 4kh
Damian Gaida, kl. 3eb
Dawid Kozub, kl. 2eb
Mikołaj Rak, kl. 3c
Mateusz Konieczny, kl. 3eb
Ewelina Kiełbus, kl. 2kh
Weronika Szydło, kl. 3tk
Jacek Reczko, kl. 3eb
Dominik Giza, kl. 2a

Samorząd Szkoły 2015/20162022-05-18T17:20:24+02:00

Fabian Pawełczyk, kl. 4te – przewodniczący

Marlena Biskup, kl. 3kh – z-ca przewodniczącego

Ryszard Kallus, kl. 3te – skarbnik

Patryk Poremba, kl. 2a – sekretarz

Opiekunowie: Oktawia Gruca, Sebastian Jokiel

Andreas Maruska, kl. 4te

Dawid Famuła, kl. 2eb

Dawid Klima, kl. 3c

Adrian Szulc, kl. 4te

Paulina Steinert, kl. 2c

Adam Motus, kl. 4ih

Marek Wieczorek, kl. 3ib

Michał Sobczak, kl. 4ih

Victoria Pawlik, kl. 2ih

Patryk Gagat, kl. 3a

Monika Bryś, kl. 3kh

Manuela Bomba, kl. 3ib

Sandra Łątka, kl. 2ih

Martin Gburek, kl. 3a

Dawid Lizurek, kl. 2eb

Natalia Świcarz, kl. 3kh

Wiktoria Kania, kl. 3c

Samorząd Szkoły 2014/20152022-05-18T17:07:47+02:00

Fabian Pawełczyk, kl. 3te – przewodniczący

Andrea Wiendlocha, kl. 4kh – z-ca przewodniczącego

Klaudia Bonk, kl. 4tb – skarbnik

Małgorzata Braun, kl. 4kh – sekretarz

Ryszard Kallus, kl. 2te

Andreas Maruska, kl. 3te

Tomasz Szałek, kl. 3c

Dawid Klima, kl. 2c

Adrian Szulc, kl. 3te

Dominika Słowik, kl. 3a

Marlena Biskup, kl. 2kh

Adam Motus, kl. 3 ih

Michał Sobczak, kl. 3ih

Monika Bryś, kl. 2kh

Wiktoria Kania, kl. 2c

Patrycja Nowak, kl. 3b

Przejdź do góry