Kolejny bardzo miły akcent na zakończenie roku szkolnego. Dzisiaj 21 czerwca 2022 uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na uroczystość „Nauka i Sport”, która każdego roku jest podsumowaniem osiągnięć dydaktycznych i sportowych oleskich szkół. Uroczystość odbyła się w auli Zespołu Szkół w Oleśnie, a organizatorem było Starostwo Powiatowe w Oleśnie. Wśród wyróżnionych uczniów znaleźli się: Karol Noworolnik, Samuel Giza, Dawid Konieczko, Marcel Bensz, Daniel Machnik, Żaklina Wodarczyk, Dominika Łątka, Angelika Janic i Karolina Patrzyk. To uczniowie, którzy w tym roku szkolnym osiągnęli znaczące sukcesy w konkursach i olimpiadach. Nasza szkoła otrzymała również dyplomy i puchary za osiągnięcia sportowe. Nasi sportowcy zdobyli w klasyfikacji generalnej wśród szkół naszego powiatu odpowiednio: chłopcy – I miejsce, dziewczęta – III miejsce, szkoła – III miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom!