Piątek był w ZSZ dniem wyjątkowym. Nie tylko dlatego, że klasy trzecie odbierały świadectwa ukończenia szkoły branżowej, ale także dlatego, że wielu uczniów odbierało liczne nagrody za swoje osiągnięcia. W sali Miejskiego Domu Kultury w uroczystości zakończenia roku szkolnego gościliśmy pana Starostę Rolanda Fabianka, panią Przewodniczącą Rady Powiatu Ewę Cichoń, Starszyznę Cechu Rzemiosł Różnych oraz liczne grono Przyjaciół ZSZ i rodziców. Był to doskonały moment na podsumowanie minionego roku szkolnego. Tytuły najlepszych klas zdobyli uczniowie z 3 ebi i 2 c. Stypendystą Prezesa Rady Ministrów został Fabian Methner z klasy 4 eb, zdobywając średnią ocen 5, 41. Laureatem stypendium Adama Waliczka został Karol Kościelny z klasy 3 ebi, a Kinga Kielan z 1 ih i Jakub Świerczek z 2 ie otrzymywać będą stypendia Kościoła Kanaan. Zaszczytny tytuł Absolwenta Roku Szkoły Branżowej i specjalną nagrodę otrzymała Justyna Ochman z klasy 3b. Natomiast Dominika Pigło z klasy 1 ih otrzymała tytuł i nagrodę dla Najlepszego Ucznia Klas Pierwszych.
Po uroczystościach w MDK uczniowie klas kończących udali się do szkoły, by zrobić pamiątkowe zdjęcie i zasadzić swoje drzewa.
Pięknie dziękujemy fundatorom nagród za hojność i życzliwość, a naszym absolwentom życzymy powodzenia w dorosłym życiu.