Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599336

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Akademia Młodego Lean Mangament

W ramach projektu Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy uczniowie: Kamil Chrzęstek, Paweł Jeziorowski, Michał Nowak z IV Ti,  Szymon Szczuka z III ie oraz  Kamil  Chwalczyk i Marcin Kapica z IV eb wraz opiekunem panem Wojciechem Motusem wzięli udział w dwudniowych warsztatach  Akademii Młodego Lean Managera. Warsztaty zorganizowane zostały przez OCRG Opole. Uczniowie poznawali tematykę oraz historię powstania Lean management, czyli koncepcji zarządzania przedsiębiorstwem, która rozwinęła się w oparciu o zasady i narzędzia Systemu Produkcyjnego Toyoty.

Warsztaty te miały na celu przedstawienie zasad wprowadzania rozwiązań Lean mankament, tak aby w przyszłości uczniowie mogli opracować strategiczny plan zwiększenia wydajności w różnych procesach produkcyjnych.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl