Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599340

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 68 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Walentynki

Tegoroczne walentynki w naszej szkole były trochę inne niż zazwyczaj. Od kilku bowiem tygodni przygotowywaliśmy się do wyborów Miss i Mistera ZSZ w Oleśnie. Kandydaci do korony zaprezentowali swoje wdzięki podczas sesji fotograficznej, której efekty wszyscy mogliśmy podziwiać podczas głosowania. Spośród 27 kandydatów płci męskiej i 15 kandydatek płci pięknej uczniowie i nauczyciele wybierali tych najpiękniejszych. Miss ZSZ została Katarzyna Nonas z kl. 4kh, I Wice Miss Kinga Wieczorek z kl. 2kh, a II Wice Miss Michaela Niesłony z kl. 1ik. Misterem ZSZ został Dominik Droś z kl. 3ie, I Wice Misterem Marcel Gagat, a II Wice Misterem Mateusz Stróżyk z kl. 1ti. Nagrody w postaci „Dnia Immunitetu” – czyli dowolnego dnia bez pytania – dla Miss i Mistera oraz dla wszystkich słodycze, szkolne kubki i bony na sesje fotograficzne wręczył dyrektor szkoły pan Horst Chwałek 14 lutego 2019r. W tym dniu uczniowie i nauczyciele ubrali się na czerwono. Po uroczystości wykonaliśmy pamiątkowe zdjęcie przed szkołą, promując jednocześnie akcje krwiodawstwa, z których słynie nasza szkoła.

Działaczom Samorządu Uczniowskiego dziękujemy za fajną zabawę, a zwycięzcom Konkursu Piękności serdecznie gratulujemy!

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl