Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599388

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 23 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Akademia Młodego Menedżera

Projekt: Opolskie Szkolnictwo dla Rynku Pracy

Uczniowie: Kamil Chrzęstek, Michał Nowak i Paweł Jeziorowski z klasy IV ti wzięli udział w kilku spotkaniach zorganizowanych w formie warsztatów w firmie Nestro z siedzibą w Starym  Oleśnie. Dyrektor firmy, pan Radosław Glińskim wraz z wyznaczonym zespołem zaprezentowali naszym uczniom w jaki sposób wykorzystują zasady Lean Mangament oraz jakie płyną z tego tytułu korzyści.

Wykorzystanie formuły warsztatów stworzyło szereg korzyści dla naszych uczniów.   Z jednej strony pozwoliło na swobodną wymianę uwag i spostrzeżeń pomiędzy uczniami i prowadzącym. Z drugiej, umożliwiło przepływ wiedzy a przede wszystkim  wymianę doświadczeń - przedstawienie modelu procesu produkcyjnego w systemie proALPA ERP.

Dyrektor firmy szczególną uwagę zwracał na całościowe patrzenie na procesy realizowane w firmie oraz na wymianę doświadczeń, tak aby uczniowie na pewno mogli wykorzystać je w swojej przyszłej pracy.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl