Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 23 Maj 2019    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2599403

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

II etap Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania

15 marca w Częstochowie odbył się II etap VII Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania. Etap okręgowy przeprowadzony został na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej. Wewnątrz olimpiady rozgrywany jest również regionalny konkurs „Częstochowski Olimpijczyk”, obejmujący uczniów z byłego województwa częstochowskiego.

Naszą szkołę reprezentowała czteroosobowa grupa uczniów: Agnieszka Jonek z kl. 3kh, Wioletta Helios z kl. 4kh, Dominika Liguda z kl. 4kh oraz  Marek Sigmund z kl. 3 ie. O godzinie 13.00 uczestnicy przystąpili do wypełniania testu, borykając się z 60 pytaniami dotyczącymi problemów zarządzania współczesnym przedsiębiorstwem. Pytania miały zróżnicowany stopień trudności. Mam jednak nadzieję, że nasi uczniowie zaprezentowali się z jak najlepszej strony.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl