Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2686677

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 59 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego

22 marca o godz. 10:00 odbył się Dziewiąty Międzypowiatowy Konkurs Języka Angielskiego i Niemieckiego w Zespole Szkół nr 1 w Wieluniu. Był to konkurs pisemny, test wyboru. Udział wzięło kilka szkół średnich. Rywalizacja była zacięta i nasi uczniowie pobili resztę uczestników z języka niemieckiego i zajęli miejsce na podium: 1 miejsce dla uczniów technikum zajął Filip Czyrny z 2 ti, 1 miejsce dla uczniów klas szkoły branżowej zdobył Martin Klosh z kl. 2 c i 2 miejsce dla uczniów szkoły branżowej zajął Adrian Marzec z kl. 1 c.

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl