Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w oleśnie

Imieniny

Dzisiaj jest: 19 Sierpień 2019    |    Imieniny obchodzą: Konstancja, Emilia, Julian

Biblioteka

BIP - Powiat Oleski


DKMS


Dakar 2016 wydarzenia

Statystyka

Odsłon : 2686686

Szukaj

Goście

Naszą witrynę przegląda teraz 27 gości 

 QR Code
Slide Qr Code by Wegemaluch.pl

Targi Edukacji i Pracy

Targi Edukacji i Pracy to ważne wydarzenie w naszym oleskim powiecie. Udział w Targach na stałe wpisał się również w kalendarz wydarzeń naszej szkoły. Nauczyciele szkoły razem z uczniami i tym razem zadbali, aby udział w tym ważnym wydarzeniu spełnił funkcję wspierania młodych ludzi w procesie podejmowania decyzji o wyborze dalszej ścieżki kształcenia.  Z kolei uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z ofertami szkół wyższych, porozmawiać pracodawcami a także wziąć udział w prelekcjach przygotowanych przez CECH w Oleśnie i Firmę ORAS.

zobacz zdjęcia>>>

Zespół Szkół Zawodowych im. Józefa Lompy w Oleśnie

46- 300 Olesno                                                                                                                               tel.-fax. (34) 358+26+15

ul. Wielkie Przedmieście 41                                                                                                                        zszolesno@o2.pl