Dzień Edukacji w ZSZ w Oleśnie

Uczniowie naszej szkoły doceniają trudną pracę nauczycieli. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej postanowili więc wyręczyć swoich pedagogów w prowadzeniu lekcji ;) W czwartek 13.10.2022 zamienili się rolami i z pełną powagą realizowali zajęcia dydaktyczne w klasach. W wykładach znalazła się m.in. analiza piosenki hip-hopowej na języku polskim,  lekcja języka śląskiego, innowacyjne rozwiązania funkcji kwadratowej na matematyce, gra w „zbijaka” na wf-ie i wiele innych atrakcyjnych zagadnień. Nasi „praktykanci” sprawdzali obecność, odpytywali uczniów, czasem nawet wstawiali oceny. Tym razem zamiast jedynek – w przypadku złej odpowiedzi – należało zrobić pompki lub przysiady. Prosimy jednak uczniów, którzy tak pilnie sporządzali notatki o potraktowanie tej wiedzy z przymrużeniem oka ;)

Nasi „praktykanci” spędzili oczywiście również długą przerwę w pokoju nauczycielskim, gdzie wspólnie wysłuchaliśmy życzeń i napiliśmy się kawy…

Obejrzyjcie koniecznie fotorelację

Wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły jeszcze raz serdecznie dziękujemy i życzymy zadowolenia z wykonywanej pracy!

Samorząd Uczniowski ZSZ w Oleśnie