Nie po raz pierwszy nasi uczniowie odnoszą niebywałe sukcesy w turnieju „Złota Kielnia”. Nie zawiedli także w tym roku!
4 stycznia odbyły się jednocześnie w 5 okręgach (Mińsk, Gliwice, Toruń, Lublin, Poznań) eliminacje do wszystkich kwalifikacji, czyli BUD.11 Montaż systemów suchej zabudowy, Bud.11, Wykonywanie robót malarskich i tapeciarskich, BUD.09 Wykonywanie robót związany z montażem i remontem instalacji sanitarnych, BUD.12. Wykonywanie robót murarskich i tynkarskich. W tegorocznej edycji Turnieju naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów z Branżowej Szkoły I Stopnia. Byli to: Piotr Gurok i Jakub Jędrosek z klasy 3b, Kacper Poręba, Dawid Pruski i Emil Pruski z klasy 3d oraz Michał Turek z klasy 3C.
Miło nam poinformować, że do etapu centralnego zakwalifikował się Michał Turek, który w eliminacjach okręgowych zajął III miejsce w kraju, uzyskując 58 punktów. To świetny prognostyk przed ostatecznym rozstrzygnięciem, które odbędzie się w Poznaniu 31 stycznia.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!