Wtorek 28 maja był w naszej szkole wyjątkowym dniem. Wszyscy się do siebie uśmiechaliśmy, byliśmy zadowoleni i zrelaksowani. A to za sprawą wielkiej fety, która odbyła się na stadionie miejskim. Z inicjatywy naszego Samorządu Uczniowskiego (przy nieocenionych działaniach pani Oktawii Grucy) oraz nauczycieli wychowania fizycznego świętowaliśmy Dzień Sportu i Dzień Dziecka jednocześnie. Odbyły się liczne konkurencje sportowe i rekreacyjne, były pieczone kiełbaski, zimne napoje i popcorn. Obok konkurencji sportowych odbyła się też akcja przygotowana przez pana Sudera. W powietrze wypuszczono czerwone baloniki, promujące krwiodawstwo.
Zwycięzcom licznych konkurencji przyznano dyplomy i słodkie nagrody.
„Dwójki siatkarskie” – I miejsce zajęli Miłosz Dytman i Kacper Cierpucha (kl. 2eb); Wiktoria Brodowy (kl. 1 bh) i Natalia Mencfel (kl. 2 eb); Monika Uzdrzychowska (kl. 1 ti) i Miłosz Puchała (kl. 1 ti)
Rzuty do kosza – I miejsce zajął Jakub Preś (kl. 4ebi)
Dart – I miejsce Łukasz Ustimowicz (kl. 3 b)
Strongman – I miejsce Rafał Wolny (kl. 3 b)
Piłkarzyki – i miejsce Dawid Kwiatkowski (kl. 1 ti) i Piotr Krieger (kl. 2 eb)
Turniej piłki nożnej – I miejsce zajęła klasa 3 c
Bieg na 100 m – I miejsce zajęła Natasza Mencfel (kl. 2 eb) i Kacper Jeziorek (kl. 3 ie)
Bieg na 200m m – I miejsce Wiktoria Brodowy (kl. 1 bh) i Jakub Krzemiński (4 ebi)
Skok w dal – Natasza Mencfel (kl. 2 eb) i Bartłomiej Książek (kl. 2 a)
Pchnięcie kulą – Wiktoria Brodowy (kl. 1 bh) i Sebastian Brodacki (4 ebi)