Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

WYKAZ WYCHOWAWCÓW I NAUCZYCIELI

UCZĄCYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/ 2017

 

KLASY I

1ie - p. Zygfryd Kulig

1kh - p. Brygida Libera

1tb - p. Grażyna Chlebowska 

1a- p. Oktawia Gruca

1b - p. Monika Michnik

1c - p. Dariusz Rozik

 

KLASY II

2eb - p.  Joanna Krawczyk

 

 2kh - p.  Wioletta Wachecka

 

 2ti- p.  Paweł Marciniszyn

 

 

2a - p.  Roman Wolny

 

 2b - p.  Patrycja Prukop

 

 2c - p.  Jarosław Łęgosz

2d - p.  Krzysztof Antonowicz

 

 

KLASY III

3eb - p. Renata Jerka

 

3ih - p. Jacek Zawierucha

 

3tk- p. Magdalena Piastowska

 

3a - p. Andrzej Koprowski

 

3b - p. Wojciech Motus

 

3c - p. Joanna Bryła

 

KLASY IV

4ib - p. Joanna Sykulska

4kh - p. Zygfryd Lukosik

4te- p. Andrzej Suder

 

 

 

 

Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Roku Szkolnym 20016/2017

 

 

 

branża ekonomiczna

 

Andrzej Koprowski

 

Zygfryd Lukosik

 

Aneta Ulbrich

 

Brygida Libera

Sylwia Cieśla

 

 

 

branża elektroniczna

 

Jarosław Łęgosz

 

Zygfryd Kulig

Józef Wystrychowski

Jarosław Ośródka

 

branża budowlana

 

Monika Michnik

 

Joachim Rataj

 

Grażyna Chlebowska

 

branża informatyka

 

Joanna Bryła

 

Wojciech Motus

Paweł Marciniszyn

 

żywienie

 

Magdalena Piastowska

Wioletta Wachecka

Wiesława Kuchta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

 

 

 

 

 

 

 

matematyka

 

Joanna Sykulska

Patrycja Prukop

Sylwia Cieśla

 

chemia

 

Sabina Zaręba

 

pedagog szkolny

 

Wiesława Galus

 

 

 

 

 

 

 

wychowanie fizyczne

 

 

Katarzyna Derkowska

 

Jacek Zawierucha

 

Dariusz Rozik

Krzysztof Antonowicz

 

 

 

 

 

język niemiecki

 

Urszula Marciniszyn

Anna Bednarek

Katzrzyna Derkowska

 

Oktawia Gruca

 

Aneta Edelman

 

fizyka

 

  Joanna Bryła

 

 

 

język polski

 

Beata Szymczak

 

Renata Jerka

Katarzyna Wiecha

 

Joanna Krawczyk

 

geografia

 

Marzena Zug

 

 

 

 

 

Edukacja dla bezpieczeństwa

 

Andrzej Suder

 

język angielski

 

Roman Wolny

 

Iwona Staszel

Dawid Szropa

 

Biblioteka

 

Renata Jerka

Beata Szymczak

 

 

 

 

 

 

 

historia

 

Horst Chwałek

 

Joanna Krawczyk

Andrzej Suder

Krzysztof Antonowicz

 

przedmioty zawodowe

 

Józef Gallus

 

 

 

 

Biologia

 

Alina Zdańska-Piszczek

 

religia

 

ks. Łukasz Żaba

 

Sebastian Jokiel

Klaudia Gajdecka