Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

W dniu 29 .11.2019r. w ramach realizowanego w naszej szkole  projektu OPOLSKIE SZKOLNICTWO ZAWODOWEGO DLA RYNKU PRACY zostały zorganizowane warsztaty z doradztwa zawodowego przeprowadzone przez coacha p. Andrzeja Skibę. Warsztaty w których uczestniczyli uczniowie z klas: 3 ti, 3 kh i 2 kh  miały na celu pomóc uczniom w realizacji swoich celów osobistych a w przyszłości także zawodowych. W trakcie warsztatów uczniowie pracowali intensywnie nad własnym rozwojem emocjonalnym, osobistym i zawodowym. Mieli okazję pogłębić wiedzę o sobie, własnych predyspozycjach i talentach. Pan Andrzej Skiba udowodnił uczniom, że każdy człowiek może realizować własne cele zgodnie z własnym systemem wartości.  Przekonał uczniów do wiary w siebie oraz  do przejęcia pełnej odpowiedzialności za własne postępowanie i rozwój. Ogromny zachwyt nad pracą grupy wyraził sam coach, mając pewność, ze uczniowie właściwie i umiejętnie wykorzystają czas spędzony na zajęciach, podczas gdy uczniowie świetnie się bawili odkrywając na nowo siebie, swoje talenty oraz plany na przyszłość.

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.