Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Solidarni z Ukrainą

ZSZ Olesno

Biblioteka

Vulcan e - dziennik

3 grudnia w Opolu odbył się XXV Wojewódzki Konkurs Wiedzy o BHP w Rolnictwie. Szkołę reprezentował uczeń Szkoły Branżowej z klasy Ia Marcel Bensz. Wśród 26 uczestników wykazał się bardzo dużą wiedzą i po teście pisemnym zakwalifikował się do finału ustnego, który przebiegał w formie turnieju 1 z 10. Po bardzo
emocjonującym
pojedynku zajął 4 miejsce. Komisja oceniająca, w skład której wchodzili przedstawiciele KRUS, PIP, KW PSP w Opolu, Kuratorium Oświaty i KW Policji, doceniła wiedzę Marcela i przyznała mu dodatkowe nagrody. Marcel już obiecał, że w roku następnym poprawi swój wynik. Gratulacje.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.