Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

We wtorek 10 grudnia klasy 1ki oraz 1ie wraz z opiekunami panią W. Wachecką, A. Bednarek i panem A. Krzakiem udały się do Częstochowy. Wycieczka rozpoczęła się od zwiedzania klasztoru Paulinów. Młodzież mogła zobaczyć Skarbiec Jasnogórski, Bazylikę oraz Cudowny Obraz Matki Bożej Częstochowskiej. Zwiedzanie zakończył spacer Wałami Jasnogórskimi. Następnie udaliśmy się do kina na film p.t. „Kraina Lodu 2”. Po seansie nie mogło zabraknąć wizyty w restauracji McDonald’s. W dobrych nastrojach wróciliśmy do domów.

 

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.